Ubytování

Dřevěnka

Dřevěnka má celkovou kapacitu 17 lůžek, které jsou rozděleny do 4 pokojů. Je vybavena dvěma koupelnami včetně toalety, romantickou venkovní kadibudkou, malou „kuchyňkou“, společenským altánem a garáží.

Altán slouží nejen pro příjemné posezení ve špatném počasí u kamen, ale lze ho využít I jako venkovní kuchyň. Altán je (společně s kuchyňkou) vybaven grilem, vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí, topinkovačem, rýžovarem a mikrovlnkou. Samozřejmostí je I základní kuchyňské vybavení- příbor, nože, prkénka, hrnce.

Malý tip- pokud budete využívat kuchyň a altán k vaření, doporučujeme se zásobit papírovými tácky a papírovými utěrkami.  

Kolnu lze využít k úschovně kol, motorek..

Na zahradě se nachází bazén a příjemné posezení s výhledem na krásnou krajinu Rovenska. 

Rezervace online

Tradiční chaloupka

Pokud chcete ubytování v tradičním prostředí Rovenska, není nic lepšího než zvolit zelenou chaloupku. Skromné ale přesto krásné prostředí Vás v okamžiku okouzlí. 

Chaloupka se skládá z pavlače, předsíně s kuchyňkou,koupelny (která je vybavena sprchovým koutem) a dvou oddělených pokojů – celkem 7 lůžek.

Kuchyňka je podobně jako Dřevěnka vybavena vařičem, lednicí, topinkovačem, varnou konvicí a rýžovarem a samozřejmě základním kuchyňským vybavením- příbor, nože, hrnce, prkénka

 U chaloupky je sklep, který je vhodný pro úschovu kol, motorek. Samozřejmostí je také kadibudka.  

Na zahradě naleznete skromné, ale příjemné posezení s výhledem na okolní kopcovitou krajinu.