Ubytování

Dřevěnka

Dřevěnka má celkovou kapacitu 18 lůžek, které jsou rozděleny do 4 pokojů. Je vybavena dvěma koupelnami včetně toalety, romantickou venkovní kadibudkou, malou „kuchyňkou“, společenským altánem a kolnou, která je vhodná k úschově kol. Na zahradě se nachází bazén a příjemné posezení s výhledem na krásnou krajinu Rovenska. 

 Pro největší komfort velké skupiny, doporučujeme pronájem celé dřevěnky (při rezervaci ubytování zadejte poznámku „celá dřevěnka“). Při rezervaci ubytování menšího počtu osob (nikoli celé Dřevěnky) vždy garantujeme samostatný pokoj. 

Tradiční chaloupka

Pokud chcete ubytování v tradičním prostředí Rovenska, není nic lepšího než zvolit zelenou chaloupku. Skromné ale přesto krásné prostředí Vás v okamžiku okouzlí. 

Chaloupka se skládá z pavlače, předsíně s „kuchyňkou“, dvou oddělených pokojů – celkem 7 lůžek a koupelny, která je vybavena sprchovým koutem a záchodem. U chaloupky je sklep, který je vhodný pro úschovu kol a samozřejmostí je také kadibudka.  
Na zahradě naleznete skromné, ale příjemné posezení s výhledem na okolní kopcovitou krajinu. Je možné využití bazénu, který se nachází na zahradě Dřevěnky.

Pro největší komfort velké skupiny doporučujeme pronájem celé chaloupky (při rezervaci ubytování zadejte poznámku „celá chaloupka“). Při rezervaci ubytování menšího počtu osob (nikoli celé chaloupky)  vždy garantujeme samostatný pokoj.